• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Studio No: 24 Sanat Mekanı

Adres :

Mutluköy Sitesi 1943. Cadde 1955. Sokak No: 24, Ümitköy - Alacaatlı Köyü Yolu, 06810 Çankaya/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esma Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esmaaydin@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (554) 948 84 95

Whatsapp 2:

0 (554) 948 84 95

Esprili bir sanat anlayışımız var. Tasarımlarımızda en öne çıkan unsur bizim için onların bir hikayesinin olması böylece sizler de bu ürünlere kişilik sahibi olduklarından dolayı bir bağlılık geliştirebilirsiniz. Ürünlerimizi, severek, eğlenerek ve bolca gülerek tasarlamaktayız. Sizler de kullanırken bu pozitif enerjiyi hissedeceksiniz. Ankara hizmet sektöründe seramiği eğlenceli hale getiriyoruz bunu Ebu Bekir Sıddık isimli kupalarımızdan, Tombul Ablam bardaklarımızdan tutun nefasetle yiyiniz yazan tabaklarımızdan da anlayabilirsiniz.

Ev tasarımında ihtiyaç duyacağınız saksı, bardak, tabak, mumluk gibi ürünleri sanatla, tasarımla estetik kaygısı güderek atölyemizde yaratıyoruz. Dilerseniz özel tasarım, dilerseniz toplu siparişlerinde en özgün tasarımları sizlere sunuyoruz. Çamur kütlelerimizi güzelce yoğuruyoruz. Bu aşama çok ilham verici olduğundan tasarımlarımızı da sakince düşünüyoruz, biçimlendirme işlemini yaptıktan sonra kurutuyor ve yüksek ısıda fırınlıyoruz. Düşündüğümüz esprili tasarımları ürünlerimize uygulayarak samimi bir hava yaratıp sergiliyoruz.

Fonksiyonel ve esprili tasarımlarımıza herkesin güleceğini garanti ediyoruz. Yoğun emek ve uğraşlarla yarattığımız ürünlerimizin eşsiz olması adına farklı şekilde boyuyor, çiziyor ve tasarlıyoruz. Modern tasarımlarımız aslında pek zarif değil, oldukça tombul ancak sevimli ürünlerden oluşuyor. Herkesçe kabul görmüş zarif ve ince güzellik standartlarını yıkıyoruz.

Odalarınızın, mutfaklarınızın tasarımına ayak uyduracak geleceğe yön verecek olan tasarımlarımız profesyonel ekibimizle özenle hazırlanıyor. Müşteri memnuniyeti, ilgisi ve beğenisine önem veriyor tasarımlarımızı sizlerin talepleri doğrultusunda oluşturuyoruz. Dilerseniz sevdiklerinize, dilerseniz kendinize hediye alın. Bu tasarımlara herkes bayılacak. Seramik ile yapılabilecek tüm tasarımlarınızda yanınızdayız ve daima taleplerinize açığız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR