• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Studio No: 33

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şengül Güler-seda Uzhan

İstanbul spor salonları bakımından bol çeşitliliğe sahiptir. Fakat bizler yalnızca spor hizmeti vermek yerine müşterilerimiz ile sıcak bir aile ortamı oluşturarak hep birlikte bir şeyleri başarmak adına çalışan bir firmayız. Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz spor stüdyomuz temelde güven prensibine dayanır. Uzun yıllardır açmak istediğimiz ve müşterilerimizin de desteği ile başardığımız bu hayalin gerçekleşmesinden dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz.

Firma olarak sporu dans ile birleştiriyor ve bu sayede farklı alanlarda hem sizler için çalışma alanı hem de bizler için kendimizi geliştirme alanları oluşturuyoruz. Müşterilerimizin sağlamış olduğu destekler ile birlikte her gün biraz daha ilerliyor ve teknolojik imkânlardan daha fazla faydalanıyoruz. Bu alanda yapılan yenilikleri yakından takip ediyor ve kısa süre içerisinde spor hizmetlerimiz içerisine bu yenilikleri ekliyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden faydalanmak ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilmek adına bizleri tercih edebilirsiniz.

Yalnızca yetişkinlere değil, çocuklar için de sağlamış olduğumuz dans derslerimiz mevcuttur. pilates alanında yaptığımız yenilikler ile sizlere farklı pilates dersleri sunabiliyoruz. Sizde farklı bir spor tekniği ile hem zayıflamak, hem fit kalmak hem de öğrenmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firma olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde zumba, pilates, kıds hıp hop, reformer pilates mat derslerimiz vardır. Uygun fiyatlarımız ve aylara özel indirim imkânlarımız için hemen bizlerle iletişime geçebilir ve indirimli fiyatlar dâhilinde bu eşsiz dersleri almanın tadını çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR