• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Stüdyo 11 Güzellik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erol Palavan

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul güzellik merkezi sektöründe yer alan firmamız uzun yıllardan beri profesyonel kadrosu ve başarılı yapısı ile kadınların ihtiyacı olan bütün güzellik hizmetlerini güvenilir ve de kaliteli ortamda sunmanın gururunu yaşıyor. Bulunduğumuz sektörün öncü firması olabilmek adına gerçekleştirmiş olduğumuz yenilikler ve gelişmeler de fark yaratmamıza yardımcı olmaktadır.

Güzellik sektöründe ki yeniliklerin ve gelişmelerin ardı arkası kesilmez, biz de firma olarak bu yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek başarımıza başarı katıyoruz. Sadece yeniliklerden ve gelişmelerden faydalanmakla yetinmiyoruz, teknolojiye de ayak uyduruyoruz. Teknoloji bizim işimizin en önemli parçasıdır. Kullanmış olduğumuz teknolojik araçlar ile hem işte kolaylık sağlıyoruz hem de uzun sürmesi planlanan işleri kısa zaman içerisinde başarı ile neticelendirmenin keyfini yaşıyoruz.

Firmamız bütün hizmetlerini kalite çerçevesinde gerçekleştirmektedir, kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetler ile mevcut konumumuza geldiğimizi düşünüyoruz. Kaliteli hizmetlerimizin devamlılığını sağlayarak müşteri kitlemizin artmasına olanak sağlıyoruz. Müşteri odaklı çalıştığımız için müşterilerimizin isteklerini ve beğenilerini de göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için büyük önem arz etmektedir.

Kullanmış olduğumuz malzemeleri özenle seçiyoruz. Müşterilerimizin sağlığına zarar verecek veya olumsuz yönde etkileyecek hiçbir ürünü merkezimizde bulundurmuyoruz. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu tek kullanımlık olmakla beraber ortak kullanım alanında yer alan malzemelerin tamamı sürekli olarak temizliğe tabii tutulmaktadır.

Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için internet sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul bakırköy amerikan cilt bakımı,istanbul bakırköy cilt bakım salonu,istanbul bakırköy medikal cilt bakımı,istanbul bakırköy cilt sivilve tedavisi,istanbul bakırköy cilt akne tedavisi,istanbul bakırköy uzman estetisyen,istanbul bakırköy kalıcı makyaj uzmanı,istanbul bakırköy kalıcı makyaj işlemleri,istanbul bakırköy Kirpik Lifting işlemleri,istanbul bakırköy Mikro Kirpik uygulaması,istanbul bakırköy bb glow uygulaması,istanbul bakırköy lazer epilasyon işlemleri,istanbul bakırköy lazer epilasyon fiyatları,istanbul bakırköy dudak renklendirme işlemi,bakırköy amerikan cilt bakımı,bakırköy cilt bakım salonu,bakırköy medikal cilt bakımı,bakırköy cilt sivilve tedavisi,bakırköy cilt akne tedavisi,bakırköy uzman estetisyen,bakırköy kalıcı makyaj uzmanı,bakırköy kalıcı makyaj işlemleri,bakırköy Kirpik Lifting işlemleri,bakırköy Mikro Kirpik uygulaması,bakırköy bb glow uygulaması,bakırköy lazer epilasyon işlemleri,bakırköy lazer epilasyon fiyatları,bakırköy dudak renklendirme işlemi, vb. alanda hizmet vermekteyiz.
BENZER FİRMALAR