• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Su Arıtma Dünyası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Çakır

Şirketimiz2014 Yılındaİstanbul’da Başakşehir de Su Arıtma DünyasıAdı altında Faliyete Başlamıştır.Su Arıtma DünyasıTüm Arıtma Cihazlarıile, niteliksiz musluk suyundanileri teknoloji arıtma cihazları Satmakta ve Servis Hizmetleri Vermektedir.

Bugün, gerek evlerde gerekse büyük küçük tüm işyerlerinde içme suyu ihtiyacına kesin çözüm olarak her geçen gün daha da yaygınlaşan Su Arıtma Sistemleri Hızla Büyümeye Devam Etmektedir.Su Aritma Dünyası, her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş, tasarım tescil patentli Ürünler ile Sahip Olmuş Olduğu Sektörel Sertifikaları ilebenzersiz, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek model çeşitliliğine sahip, güçlü teknik servis ve yedek parça desteği Vermektedir.

Teknik Destek

Teknik destek, firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu bir mevzudur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, satış sonrası teknik destek hizmetlerinde ürünlerinin her zaman arkasında olan Su Aritma Dünyası, Hızlı ve Profosyonel Kadrosu İle 7/24 Teknik Servis Hizmetleri Vermektedir.

Misyonumuz

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, halkımıza kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri ileri teknoloji içme suyu arıtma cihazları ulaştırmak, tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini artırmak misyonuna sahibiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR