• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Süha Pastanesi

firma adresi

Adres :

Oto Santral Garajı Samanlık Mah. Muğla Cad. No: 18 Denizli » Tavas
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Çevik - Hüseyin Demir
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 343 83 43
firma wp

Whatsapp 2:

0 (553) 256 88 85

  • firma instagram

Birbirinden lezzetli tatlarıyla müşterilerin vazgeçilmez uğrak yeri olan firmamız Süfa Pastanesi birmilyonnokta.com un üyesidir. Denizli pasta ve pastane sektöründeki tüm gelişmelere paralel olarak firmamız da gelişmekte ve büyümektedir. Siz değerli müşterilerimiz için firmamızın sunduğu lezzetler; kuru ve yaş pasta çeşitleri, baklava ve börek çeşitleri, simit ve poğaça çeşitleri ve tasarım pastalar olarak sayabiliriz.

Firmamızda temizliğe çok önem verilmektedir; mutfak temizliği, çalışanların eldiven ve bone kullanması temel kurallarımızdandır. Yapılan her çeşit üründe kullanılan tüm malzemeler taze ve katkısızdır. Pasta ustalarımız yıllardır sektöre emek vermiş profesyonel kişilerdir. Firma olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımız devam etmektedir. Müşterilimizin zaman içinde güvenini kazanarak her müşterilerimizin devamlı müşteri olmasını sağlamaktayız.

Firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz süre içinde hep daha iyiyi yapmak adına çaba verdik ve sürekli artan bir başarı grafiği çizmeyi hedefledik. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız devam edecektir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde gelen talepler üzerine sipariş hattımız da çalışmalarına başladı. Geniş bir servis ağına sahip olan firmamızda ürünlerimiz tazeliğini, sıcaklığını koruyarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

Tüm özel günlerinizde ve kabul günlerinde isteğiniz üzerine kilo ile satış yapmaktayız. Tasarım pastalarımız da müşterilerimiz tarafından çok beğenilmektedir. İsterseniz firmamızı ziyaret ederek; isterseniz sipariş hattımızdan sipariş vererek adresinize ürün isteyebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR