• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sümelas Camping İnternational

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşe Kara - İbrahim Kara

  • firma fb
  • firma instagram

Trabzon turizm sektöründe hizmet sunan, sizleri şehirlerin boğucu atmosferinden kurtarıp doğal, temiz ve rüya gibi bir yeşillikle buluşturan Sümelas Camping İnternational firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Maalesef gözlerimizi açıp sağımıza solumuza baktığımız her yer beton, yoğun araç ve trafiği, egzoz, gürültü ve kalabalıkla doludur. Aynı hezeyanı insan bedeni de yaşamakta ve ruhunu daraltmaktadır. İnsan bedeninin de dinlenmeye ruhunu onarmaya ve yeniden verim sağlayabilmek için gücünü toplamaya ihtiyacı vardır.

Şehirlerde doğal ortamın azaldığı, yeşilliğin sadece süs olarak kaldığı bu dönemde, stres ve yoğun iş temposundan uzaklaşıp, ruhunuzu dinlendirecek, sevdiklerinizle beraber nefes almak, doğa ile baş başa kalmak için başvuracağınız doğru adres Sümelas Camping İnternational'dır. Sizlere doğa ile baş başa kalacağınız birçok imkânı sunuyoruz. Sizleri betonların arasından çıkarıp yeşilliğin tam ortasında yalnız veya ailenizle birlikte kamp yapabileceğiniz alanlar ve konaklama imkânı sunuyoruz. İsteğinize bağlı olarak serpme kahvaltı ve doğaya zarar vermeden mangal yapabileceğiniz alanlarla keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyoruz.

Karadeniz’in eşsiz atmosferinde doğa yürüyüşüyle ruhunuzu dinlendireceğiniz keyifli anlar sizi bekliyor. Yoğun iş temposundan sıyrılıp, doğa ve kendinizle baş başa kalacağınız anlar yaşamak istiyorsanız en doğru adres Karadeniz'in serinliğinde, tertemiz havası ve her yeri saran yeşilliği ile size sunduğumuz kamp ve konaklama tesisimizdir. Güven duyup memnuniyetle ayrılacağınız tesisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR