• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şura Gayrimenkul

firma adresi

Adres :

Yayla Mahallesi 1507 Sokak Ali Emre Apartmanı No : 21/9 Ankara » Keçiören
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Volkan Ağırbasan - Ezgi Ağırbasan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 466 10 83

reklam logosu
  • firma instagram

Şura Gayrimenkul işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana Ankara ili Keçiören ilçesinde hizmet sunmakta ve sunduğumuz bu hizmet ile müşterilerimizin gönüllerince ev bulabilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak sizlere kiralık ve satılık daire hizmeti sunmakta ve bu hizmet esnasında büyük uğraşlar vermekteyiz. Satılık veya kiralık bir dairemizi görmek istediğiniz zaman kendi araçlarımız ile sizleri daireye götürmekte ve detaylı şekilde özelliklerinin anlatılması sağlanmaktadır. İşletme olarak ev satın aldığınız zaman tüm tapu işlemleri tarafımızca yapılmakta ve sizlere sadece imza atma aşaması kalmaktadır. Ayrıca işletme olarak sizlere sunduğumuz hizmetler karşısında her zaman düşük komisyon ücretleri talep etmekte ve sizlerin maddi olarak zorlanmamanızı sağlamaktayız.

İşletme olarak internet üzerinden yaptığımız tüm ilanlar detaylı şekilde hazırlanmakta ve tamamen gerçeği yansıtmaktadır. Dairelerin tüm özellikleri teker teker ilanlarda bulunmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan bilgili elemanlarımız sayesinde bizleri aradığınız zaman tüm bilgiler doğru ve eksiksiz olarak sizler ile paylaşılmaktadır. Konut alım satımlarında tarafların bir araya getirilmesi ve pazarlık aşaması bizler tarafından yürütülmektedir. İşletme olarak uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olmamızdan dolayı insanların işletmemize karşı olan güven duyguları en üst basamaklarda yer almaktadır.

Sizlerin de bu şekilde güvenli, kaliteli, profesyonel ve deneyimli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Ankara gayrimenkul sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek gönlünüzce hizmet alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR