• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Süslü Halı ve Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Görgülü

Temiz koşullar altında yaşamak hem sağlığımız için hem de ferah bir ortam için gereklidir. Yaşantımızda kullandığımız bazı araçlar çok sık kullanılması nedeni ile hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bunların başında araçlarımızın koltukları, evde oturduğumuz koltuklar ve yerlerde kullandığımız halılar olarak sayılabilir. Bu araç – gereçler evlerimizdeki temizlik aletlerimiz ile temizlenmesi mümkün olmayan büyük ebatlı ürünlerdir. Süslü Halı ve Koltuk Yıkama olarak bizler bu yıkanması zor olan ürünlerinizi adresinize gelerek yerinde temizlemekteyiz.

Süslü Halı ve Koltuk Yıkama servisi olarak Ankara ilinin Sincan ilçesinde yer alan şubemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli hizmet ve artan müşteri kitlemiz ile de Ankara halı yıkama sektöründe önemli konuma gelmiş bulunmaktayız.

İşletmemizde en son teknoloji cihazlar ile yıkama ve kurutma hizmeti sunmaktayız. Halılarınızı adresinizden alarak şubemizde yer alan cihazlarımızda kaliteli temizlik malzemeleri ile yıkama işlemini gerçekleştirmekte sonrasında kurutarak adresinize tekrar teslim etmekteyiz. Araç koltukları, ev koltuk takımları, sandalye gibi taşınması zor ve mümkün olmayan eşyalarınızı ise direk yerinde temizlik hizmeti vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmeti alanında tecrübeli çalışanlarımız ile sunmakta ve güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamız ile vermekteyiz. Eğer sizlerin de temizlenmesi gereken koltuk takımları, sandalyeleri, araç koltukları gibi eşyalarınız var ise iletişim adreslerimizden bizler ile irtibata geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR