• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sütlaççım Zafer Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zafer Iğcı

reklam logosu

Sütlaççım Zafer Usta

Gıda sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz.

Ayrıca gıda sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Sütlaççım Zafer Usta firması olarak sahibiz.

Sütlaççım Zafer Usta firması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise sütlü tatlı hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır. Ayrıca tüm gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize Trabzon şehrinde sütlü tatlı alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR