• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tan Oto Kurtarıcı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Sait Tan

  • firma fb
  • firma instagram

Yollarda kalmış araçlarınızın 7/24 kurtarıcısı Tan Oto Kurtarıcı birmilyonnokta.com üyesidir. Siz müşterilerimize kaza, arıza ya da yolda kalma gibi durumlarınızda 7 gün 24 saat boyunca araç çekme, yol yardım hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı, çekicili araçlarımız ile bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde gelir; aracınızı bulunduğunuz yerden güvenli bir şekilde alıp, dilediğiniz noktaya ulaştırırız. Otomobil, minibüs, kamyonet, her türlü aracınıza uygun çekici ekipman araçlarımız mevcuttur ve hizmetinizdedir.

Çekici araçlarımızın tüm bakımları düzenli olarak yapılmaktadır, tüm donanımları mevcuttur. Araçlarımız en yüksek modelli ve yeni teknolojiye sahip çekici araçlardır. Araçlarımızı kullanan çalışanlarımız da çekirdekten yetişmiş, işinde uzman, eğitimli ve güvenilirdir. Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerden gelen geri dönüşler ile her zaman kendimizi yenileyerek ve daha kaliteli hizmet vererek yolumuza devam ederiz. En önemli amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde geri dönebilmektir. Yenilikçi, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke ediniriz.

Adıyaman yol yardım olarak fiyatlarımız şeffaf, hizmetimiz kalitelidir. Firma olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet politikasını benimseriz. Hizmet ağımız geniş ve yaygındır. Aracınız yolda kaldığında bizi aramanız yeter. Sizin aracınıza en yakın noktadaki çekici aracımız sizinle en kısa sürede iletişime geçer ve en hızlı şekilde sizi ve aracınızı kurtarmaya gelir. Sorunsuz, hızlı ve güvenilir araç çekici hizmeti yaşamanızı sağlamak için buradayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar