• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tanış Oto Expertiz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kamil Tanış

Araç sahibi olmak için büyük bütçeler gereken ülkemizde yeni bir araç almayı düşünenlerin en büyük sorunlarından birisi de sağlıklı araca ulaşmaktır. Maalesef ikinci el araçların büyük çoğunluğu kazalı ve kusurlu. Fakat bunlar çeşitli işlemlerle kapatılabiliyor ve kolay kolay da fark edilemiyor. Bu yüzden de alıcılar bir süre sonra satın aldıkları araçlarda çeşitli sorunlarla baş başa kalıyorlar. Onlarla mücadele etmeye mecbur kalıyorlar. Oysa ekspertiz yaptırarak satın alacağınız araçların her türlü sorununu, kusurunu, arızasını öğrenebilir, satın alıp almamaya karar verebilir ve doğru fiyatta alım gerçekleştirebilirsiniz. Şırnak Silopi’de faaliyet gösteren Tanış Oto Expertiz firmamız ile bizler uzun yıllardır bu alanda aktif görev yapıyor, profesyonel oto ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Şırnak otomotiv sektörünün lider firmalarından birisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Memnuniyetinizi sağlamak adına araçlara dair her detayı sağlıklı şekilde sizlere rapor ediyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında, tam da istediğiniz halde karşınıza çıkarıyoruz.

Tanış Oto Expertiz olarak her zaman yenilikçi bir bakış açısıyla görev yapıyoruz. Sürekli gelişen ve değişen sektörde dünya standartlarında uygulamalara imza atabilmek için yenilikleri uluslararası seviyede takip ediyoruz. En yeni teknolojilerin dahi kısa sürede firmamızda hayat bulmasını sağlıyoruz. Dünyanın en seçkin markalarının en son teknolojiye sahip makinalarıyla firmamızı donatmış bulunuyor, bu sayede her detayı başarıyla inceliyor, tarafsız ve bağımsız biçimde verileri raporlayabiliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar