• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarihi Soydan Aktar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Oktay

Firmamız, İstanbul/ Başakşehir’ de alışveriş sektöründe doğal ürünlerin ve sağlıklı atıştırmalıkların bulunduğu raflarımızdan istediğiniz her ürünü istediğiniz oranlarda satın alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunduğumuz ürün çeşitlerimiz ise; baharat çeşitleri, bitkisel şampuan, arı sütü, kuruyemiş ürünleri, şifalı bitkiler, cilt bakım ürünleri, masaj yağları, zayıflama çayları, cilt bakım ürünleri, organik bal ve daha fazlası için bizleri tercih etmelisiniz.

Tarihi Soydan Aktar, yıllardır aktar sektöründe olduğundan dolayı başarılarını gün geçtikçe arttırmaktadır. Ürünlerimizi özel saklama koşullarında muhafaza ederek ve düzene dikkat ederek mağazasını en üst seviyede tutan firmamız hijyenik çalışma koşulları ile müşterilerimize hitap etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve aldığımız birçok eğitimler sonucunda müşterilerimize hangi bitkilerin hangi rahatsızlığa iyi gelebileceğini çok iyi biliyoruz. Bunun yanı sıra baharatlarımız ve diğer ürünlerimiz hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Şeffaf, dürüst ve sağduyulu çalışma prensiplerimiz ile müşterilerimizden takdir toplamaya devam ediyoruz.

İstanbul alışveriş sektöründe müşterilerimizden kazandığımız güvenle uzun yıllar faaliyette bulunan firmamız, dünya tatlarını raflarına ekleyerek ve kendini güncelleyerek yolunda sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, en doğru ürünü ve hizmeti sunan, geniş ürün yelpazesi ile yaygın dağıtım kanallarını kullanan, etik değerlerinin farkında, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük gurur duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR