• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarz'ım Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Neşeli

Her birimiz otomobillerimiz ilk aldığımız haliyle hatta biraz bakımsız olarak aldıysak fabrika çıkış haliyle kullanmak isteriz. Elimizden gelse üzerine toz düzmesine dahi engel oluruz. Ancak bu pek mümkün olmaz ve otomobilleriniz temizliğini kaybeder. Kendi imkanlarınızla yaptığınız temizliklerde etkili sonuç vermeyip, otomobilinize zarar verdiğinde profesyonel bir destek almak kaçınılmaz olur. Tarz’ım Oto Kuaför olarak bizde tam olarak bu hizmeti yani otomobillerinizin tertemiz olması hizmetini sizlere sağlamaktayız.

Biz sizlere bu hizmeti Kırklareli otomotiv sektöründe sağlıyoruz. Sağladığımız bu hizmet ile bu güne dek yüzlerce arabanın iç ve dış temizliğini yaptık. Bu sektörde geçen her günümüz bize bir eksikliğimizi fark ettirmekte, sizlere olabilecek en iyi hizmeti sağlama isteğimiz bizi gelişmeye sevk etmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim için elbette önemli ancak önemli olan bir diğer faktör ise sizlerin bizlere olan geri dönütleridir.

Arabalarınızın iç ve dış temizliği bizler tarafından özenle yapılmakta temizlenmedik köşe bucak bırakılmamaktadır. Kullandığımız temizlik malzemelerimizin kaliteli oluşu sayesinde ne otomobilinizin dış yüzeyi ne de iç yüzeyi kesinlikle deforme olmamaktadır. Tarz’ım Oto Kuaför olarak sergilediğimiz mükemmeliyetçi yaklaşımı sayesinde kaliteden taviz vermedik, vermeyeceğiz de.

Sizlerde her marka ve modele sahip otomobillerinizi temizliği açısından hiçbir endişeye düşmede bizlere getirebilirsiniz. Kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlarla sağladığımız mekanımızda sizlerle tanışacağımız günü heyecanla beklemekteyiz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR