• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taş Mezarcılık

Adres :

Yeniköy Mahallesi21080 Bağlar/diyarbakır Diyarbakır » Bağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

İdris Taş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

awaz21@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (538) 646 70 13

Whatsapp 2:

0 (538) 646 70 13

Taş Mezarcılık

Firmamız Diyarbakır şehrinde büyük hedefler ile kurulmuştur. Kısa bir sürede sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve en başarılı şekilde bunları size ulaştırmak için yaptığımız çalışmalar karşılığını buldu ve hızlı adımlar ile gelişmeye ve büyümeye başladık. Sunduğumuz kaliteli hizmetler ülkemizde oldukça ilgi görmeye başladı ve sizlerin bu ilgisi ile firmamızın gelişimi hızlandı.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir.Diyarbakır bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. EN kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir mezarcılık hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR