• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Taş Oto Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Taş

Güneş ışınları, yağmur, rüzgar, toprak ve toz gibi birçok farklı etken araçların dış cephesi üzerinde kirlilik oluşturur. Bu durum sonrasında araç estetik olarak göze doğru hitap etmeyen bir görüntü oluşturur. Özellikle araç kullanıcıları tarafından rahatsızlık arz eden bu durumun ortadan kaldırılması için araçta iç ve dış kısımlarda temizlik gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada Adana Seyhan ilçesinde yer alan Taş Oto Yıkama işletmesi olarak sizlere istediğiniz tüm temizlik hizmetlerini sağlayabiliyoruz.

Taş Oto Yıkama işletmesi olarak Adana oto aksesuar ve modifiye sektörü içerisindeki en yüksek güven oluşturan işletmelerden birisiyiz. İşletmemiz sayesinde temel olarak boya koruma, detaylı temizlik, motor yıkama, pasta ve cila gibi hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca işletmemiz oto yıkama, aksesuar, modifiye, koltuk temizliği, motor yıkama, iç dış detaylı temizlik, oto kuaför, cila, boya koruma, far temizliği ve parlatma gibi hizmetler sağlamaktadır.

Temizlik kapsamında verilen bu hizmetlerin her biri temel olarak araçlarda koruma ve güvenlik oluşturan işlemlerdir. Çünkü bu işlemler sayesinde özellikle aracın dış cephesinde ve iç noktasında da malzemeler üzerinde daha uzun ömürlü bir kullanım elde edilebilir.

Firmamız yıkama ve temizlik işlemleri gerçekleştirirken kullandığı sistemlerde ve ürünlerde özenli seçimler gerçekleştirmektedir. Çünkü bu malzeme ve sistemler sayesinde araçlarda çizilme, yıpranma ve solma gibi sonuçlar oluşmadan hassas temizlik oluşturulabilmektedir. Eğer aracınızı her zaman koruyabilmek ve yapısında sorun oluşmadan uzun yıllar kullanabilmek istiyorsanız, işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR