• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tasstabak ( Selçuklu Züccaciye ve Hırdavat )

Adres :

Selçuk Mahallesi Hocacihan Tekke Caddesi No: 31/ A Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 353 92 51

Evinizin tüm ihtiyaçları için kaliteli seçenekler sunan firmamız, Tasstabak seçkin binlerce markayı çatısı altında toplayan birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Zücaciyeden kozmetiğe, hırdavattan elektroniğe aradığınız her şeyin en iyilerini sizler için mağazamız bünyesinde toplayıp, haftanın yedi günü uygun fiyatlar ve kampanyalarla sizlere sunuyoruz.

Konya yapı market ve hırdavat sektöründe yenilikçi bir anlayışla hizmet vermeye başlamış olan mağazamız Selçuklu’da bulunmaktadır. Merkezi konumu sayesinde Konya’nın dört bir yanından rahat ulaşım sağlayabileceğiniz mağazamız, geniş sergi ve satış alanlarında binlerce ürünü bünyesinde barındırarak, siz değerli müşterilerimizin rahat bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Türkiye çapında tanınan ve sektöre yön veren bir marka olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yola, markamızı tescil ettirerek başladık; hızla büyüyerek lider konuma gelmek için üstün hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Mağazamızda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için ayrı reyonlar bulunmaktadır. Bu reyonlar sizlerin rahatını düşünen çalışma arkadaşlarımı tarafından, aradıklarınızı kolayca bulabileceğiniz şekilde düzenlenmekte, zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan alışverişinizi tamamlamanız sağlanmaktadır. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz şıklığa kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla en kolay şekilde ulaşmanız için tüm ekibimiz vaz gücüyle çalışmakta, müşteri memnuniyeti sağlamak iş anlayışımızın bir numaralı kuralını oluşturmaktadır. Kalite ve güven aradığınız her an mağazamız yanınızdadır.

Yüzlerce marka, binlerce ürün, ürün garantisi ve çok daha fazlası mağazamızda sizleri beklemektedir. Alışverişin yeni yüzü Tasstabak, Türkiye’nin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

konya selçuklu züccaciye ürünleri satışı,

selçuklu hırdavat ürünleri satışı,

çeyiz ürünleri satışı,

kozmetik ürünleri satışı,

granit tencere satışı,

nevresim takımı satışı,

fincan takımı satışı,

oyuncak satışı,

iç giyim satışı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR