• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tattoo Çav

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ercan Çav

reklam logosu
  • firma instagram

Günümüzde yoğun ilgiye tabi tutulan dövme sanatı İstanbul tattoo dövme sektöründe Tattoo Çav ile sizlere sunuluyor. Geçmiş yıllara baktığımız zaman dövme sanatına duyulan ilgi ve endişelerden söz edebiliriz. İnsanlar, farklı desenleri veya yazıları vücuduna dövme olarak yaptırmak istediği zaman endişe edebiliyordu. Çünkü o zamanın teknolojisi ve şartlarıyla insanların canı yanabiliyor, dövmede kullanılan ürünler sağlığa zarar verebiliyordu. Sağlığa zarar vermesinin sebebi ise düşük kalitede dövme yapılmasıydı. Biz, şu an olduğu gibi o zamanlar da kalitemizden ödün vermiyorduk. Değerli müşterilerimizin sağlığını korumak adına gerekli tüm önlemleri alıyorduk.

Tattoo Çav ailesi olarak aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Çünkü biz müşterilerimizin memnuniyetini, güvenini ve sağlığını önemsiyoruz. Geniş model çeşitliliğimiz arasında istediğiniz modeli yapıyoruz. Aynı zamanda sizin istediğiniz tasarımı veya size özel tasarımı dövme olarak uyguluyoruz. Kendimizi geliştirmeye devam ederek hizmet verdiğimiz sektördeki yenilik ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi, ürünlerimizi ve verdiğimiz hizmeti geliştiriyoruz.

Dövme işlemlerinde olmazsa olmazlardan biri sağlıktır. Biz, müşterilerimizin sağlığını riske atmamak adına tüm sağlık önlemlerini alıyoruz. İşimizi profesyonellikle yaparak hizmet veriyoruz. İstediğiniz modeli yaptırabilir, sağlığınızın korunduğundan emin olabilir ve artık eskisi kadar canınızın yanmayacağına güvenebilirsiniz. Biz, gelişmiş ve yüksek kaliteye sahip dövme ürünlerimizle sizlere istediğiniz modeli kusursuz bir şekilde uygulama garantisi veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR