• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

T.c Milli Eğitim Bakanlığı Özel Ayten Altuntaş Güzellik Uzmanlığı Kursu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayten Altuntaş

  • firma fb
  • firma instagram

Karaman güzellik merkezi sektörünün önde gelen ve en iyi eğitimleri veren adreslerinden biri olan T.c Milli Eğitim Bakanlığı Özel Ayten Altuntaş Güzellik Uzmanlığı Kursu ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Güzellik merkezi sektörüne olan ilgi ve talebin artması ile birlikte bu alanda çalışmak isteyen kişi sayısında da büyük bir artış yaşandı.

Bizler sektör içerisinde bilgisiz ve deneyimsiz kimsenin olmaması ve sizlerin sağlığını tehlikeye atmamak adına bu alanda en iyi hizmetleri sunmak için bu yola çıkmaya karar vermiş bulunuyoruz. Güzellik merkezi sektöründe çalışan kadınlarımızın istihdamı için MEB tarafından onaylı eğitimler vererek ustalık sertifikasını sizlere sunuyoruz.

Lazer epilasyon, tırnak bakımı, cilt bakımı ve makyaj kursları ile sizlere dilediğiniz eğitimleri en iyi şekilde veriyoruz. Uzman kadromuzla beraber, alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından en verimli kurs hizmetlerini sizlere sunuyoruz. MEB tarafından belirlenmiş süre zarfında belirlenen süre içerisinde en iyi eğitimleri sizlere veriyoruz.

Sektörde iyi bir yer edinebilmeniz amacı ile profesyonel bir eğitim hizmetini sizlere sunuyor ve sonrasında gerekli belgeler ile hak ettiğiniz yerde olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile bu eğitimlerimizden yararlanmak isteyen tüm kadın arkadaşlarımıza bu eğitimleri vermekten büyük bir onur duyuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR