• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekeli Peyzaj

Adres :

4123 Sok No: 14 Zeytinalanı Urla İzmir İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürol Tekeli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

guroltekeli64.@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 691 51 67

Çalışma alanında sizlere başarılı ve profesyonel hizmetler sunmakta olan firmamız yapıların dış alanlarının düzenlenmesi ve havuz yapımı gibi konularda gerekli çalışmaları yapmaktadır. Her zaman sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda en güzel sonuçlara ulaşmak için profesyonel ve yaratıcı bir şekilde gerekli işlemlerin yapılmasını sağlıyoruz.

Bahçeler ve dış alanların en güzel şekilde tasarlanması ve gerekli işlemlerin sorunsuz olarak başarılı şekilde yapılması firmamızın sunduğu kaliteli hizmetler ile sağlanmaktadır. En güzel bahçe tasarımlarını sizler için uygulayan firmamız, dış alanların sizlerin istediği şekilde düzenlenmesini sağlamaktadır. Bu alanda yürüttüğümüz başarılı çalışmalarımız sizlerden övgü almakta ve sizlerin ilgisini çekmektedir.

İzmir yapı inşaat ve peyzaj alanında başarılı şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız bahçe ve dış alanlarda havuz inşaatını da başarılı şekilde yapmaktadır. İstenilen alanlara istenilen büyüklüklerde en güzel havuzların yapılması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli olan firmamız yüzme havuzu ve süs havuzu konusunda sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktadır. En güzel model ve tasarımlarda havuzları sizler için inşa etmekteyiz.

Yıllardır sektöründe başarılı şekilde profesyonel hizmetler sunan firmamız deneyimli ekibi ve gelişmiş donanımları ile sizlerin bu alandaki isteklerini karşılamaktadır. Her zaman sizlerin memnuniyetini kazanmak için yaptığımız çalışmalarımızda tam olarak istediğiniz ve bununda ötesinde hayran kalacağınız dış alan düzenlemelerini sizlere sunmaktadır. Sürekli çalışmalarını arttırarak ve geliştirerek sizlere kaliteli hizmetler sunan firmamız bugünde sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR