• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekin Vinç

Adres :

Karapürçek Mahallesi - Altındağ - Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Duran Güral

E-Posta Adresi :

emrem__0619@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 449 40 26

Whatsapp 2:

0 (546) 654 06 19

Firmaya Mesaj Gönder

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz.Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır. Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, bize bu hedefimizde şu ana kadar başarılı olduğumuzu düşündürmektedir.

"Kaliteli ürün üretmek misyonu çerçevesinde, ileri teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ve yeniliği hedefleyen dinamik kadromuz , bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ve gelecekte de artacağına inandığımız başarılarımızın kaynağını oluşturmaktadır.

Misyon :
Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Politikamız :
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek.
Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.
Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak.
Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.
Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır

---------------------

KİRALIK SEPETLİ VE HİYAP MOBİL VİNÇ LER GENİŞ ARAÇ PORTFÖYÜMÜZLE İHTİYAÇ OLAN KURUM VEYA KURULAŞLARA KESİNTİSİZ HİZMET VERMEK TEK AMACIMIZDIR Güral-VİNÇ-PLATFORM-NAKLİYAT 10 SENELİK TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ Duran Güral Ankara'nın Un TÜM İLÇELERİNE HİZMETİMİZ VARDIR. Güral Vinç Platform Makina parkında Sepetli Vinç Ve Hiyap Mobil Vinç bulundurmaktadır. Bu Viçler. Sepetli vinç ile tabela montaj işleri. Sepetli vinç ile led ekran led montajı. Sepetli vinç ile afiş pankart asma işleri. Sepetli vinç ile miting işleri. Sepetli vinç ile ağaç budama kesme işleri. Sepetli vinç ile cam montaj işleri. Sepetli vinç ile dış cephe cam temizliği. Sepetli vinç ile boya işleri. Sepetli vinç ile bina cephelerin de sıva tadilat işleri. Sepetli vinç ile elektrik işleri. Sepetli vinç ile dere pimaş oluk montaj tamir işleri. Sepetli vinç ile baca montaj işleri. Sepetli vinc ile klima montaj işleri. Sepetli vinç ile film tv cekimi işleri. Sepetli vinç ile camera montaj işleri. Sepetli vinç ile bina cephelerin de tadilat işleri. Sepetli vinç ile sandviç panel montajı. Alüminyum Kompazit panel montajı. Köprü Altı Viyadük altı Çalışmaları. Sepetli vinç ile çelik konstrüksiyon montaj işleri. Direk Dikme, Sökme ve Trafo işleri. Prefabrik çatı ve bina montaj ve demontaj işleri. İnşaat işlerindeki tüm vinç işlerin’de kullanılmaktadır. Profesyonel operatörlerimiz ve teknolojik ekipmanımızla hizmet vermek için bir telefon uzağınızda sizleri bekliyoruz. Güral Vinc ’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her personelimiz G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Güral Vinç ’Olarak; Türkiye'nin önde gelen inşaat sanayi ve taahhüt firmalarına her türlü kiralık vinç ve platform hizmetlerini vermekteyiz.. Dürüst tecrübeli ekip ve operatörler ile 24 saat güvenle hizmetinizdeyiz. Hizmet Anlayışımız: Güral Vinç ’olarak globalleşen dünyada edindiğimiz tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda faaliyet sektöründe hizmet kalitesini yükselterek ekonomik, hızlı ve en dürüst bir şekilde hizmet vermeyi en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı ilke edinmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR