• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tekkiraz Halı Saha

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muharrem Güzel

  • firma fb

Tekkiraz Halı Saha, https://birmilyonnokta.com/ sitesinin üyesidir.

Halı saha maçları genelde erkek arkadaş grupları arasında çok popüler olan bir spordur. Arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz en kaliteli mekanlardan biriyiz. Halı sahaların yapımında kullanılan suni çim kalitesi oldukça önemlidir. Keyifli bir futbol maçının olmazsa olmazı kaliteli suni çim seçimidir. Siz arkadaşlarınızla eğlenirken yanınızda getirmeniz gereken kişiler varsa eğer onları merak etmeyin. Halı sahamızın kafesinde kaliteli zaman geçirebilir, istedikleri gibi müşterilerimizle sosyalleşebilirler.

Halı sahamızda maçınızı yaptıktan sonra geniş duşlarımızda duş alabilirsiniz. Duşlarımızda şampuan ve sabun bulunmaktadır. Kabin şeklinde olan soyunma odalarımız sayesinde özel alanınızın dışına çıkmadan üstünüzü değiştirebilirsiniz. Soyunma odalarımızda saç kurutma makinesi de bulunmaktadır. Halı sahalarımızın ve diğer odalarımızın içinde ısıtma cihazları bulunmaktadır.

Halı sahamızın tek aktivite seçeneği tabii ki maç yapmak değildir. Bilardo salonumuzda arkadaşlarınızla kapışabilir, dileğince kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Müzik sistemimiz bulunmaktadır. Şarkı açıp dans edebilir ya da karaoke deneyiminde bulunabilirsiniz. Langırt gibi oyunları da halı sahamızın içinde bulmanız mümkündür.

Üstü kapalı olan halı sahamıza ulaşım oldukça kolaydır. İster otobüs ister dolmuş ya da isterseniz şahsi arabanızla gelerek, yerimizi kolayca bulabilirsiniz. Tekkiraz Halı Saha, her bütçeye uygundur. Ordu spor sektöründe ilk akla gelen isimlerden biri olduğumuz için mutluyuz. Bize iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saate randevunuzu basitçe oluşturabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar