• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Teknik Hizmetler Eğitim ve Danışmanlık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tamer Hırca

  • firma fb

Firmalarınızın gelişen sanayileşme ve teknolojik alanda büyümelerde pay sahibi olmanız, işinizi daha verimli, kazançlı ve üretken bir kuruluş olması için çözüm ortaklığı yapıyoruz. Sizlere gelişen ve değişen dünya pazarlarında payınızı alabilmeniz için gerekli olan bilgi ve eğitimler konusunda destek oluyoruz.

Gelişen dünya ekonomilerinin günümüz Türkiye’si için ne denli önemli olduğu bilincini ve becerisini takip eden bir kuruluş olarak, fikir ortaklığınızı yapıyoruz. Sizlerin ve işletmelerinizin teknik açıdan eksik gördüğünüz noktalarda sizlerin yardımcısı oluyoruz. Akılcı çözümler, aktif ve yaratımcı fikirler ve yönlendirmelerle iş dünyasında söz sahibi olmanız için çaba sarf ediyoruz.

Bolu danışmanlık hizmetini size en uygun fiyatlardan veriyoruz. Bilinçli danışmanlık hizmetlerimiz ile sizin ve işletmenizin geliştirmiş olduğu projelerde sunduğumuz eğitim, sertifika kazanımlarında en doğru hizmetleri sunuyoruz. Vermiş olduğumuz danışmanlık ve eğitim faaliyetlerini tamamen gelişen dünya teknolojilerini yakından takip ederek eğitilmiş profesyonel personellerimizle yapıyoruz. Sizleri doğru yönlendirmenin, işinizi büyütmenin hayati önem arz ettiği bilinciyle hareket ediyoruz.

Geleceğe umutla bakan, üreten, gelişen ve büyüyen işletmeler olsun diye çalışıyoruz. Yeni fikirler, alternatifler, süreç takipleri, teknolojik ve ekonomik tüm değişimleri yakından takip ediyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızı tamamen sizlerin işletmelerinizin daha gelişmiş, üreten ve kazanan kuruluşlar olması için yapıyoruz. Sizin ve işletmenizin yarının büyüyen ve gelişen kurumlarından olması için gerekli olan tüm eğitim ve kazanımları sizlere sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR