• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekno Oto Elektronı̇k

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Palabıyık

Girişimci ve yenilikçi anlayış ile Kahramanmaraş oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermek amacı ile yola çıkan firmamız; chip tuning yazılım ve performans çözüm merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Firma olarak amacımız problemsiz ve sonuç odaklı hizmet anlayışımız ile aracınızda oluşan sıkıntıları gidermektir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar dürüst, güvenilir ve özverili ticari anlayışımız ile her marka aracınızın elektrik ve elektronik arızasını bilgisayarlı sistemler ile tespit ederek alanında uzmanlaşmış kadromuz ile bakım, onarım, yenileme ve tamirini büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak ağır vasıtalardan hafif ticari araçlara; binek araçlardan ATV gibi arazi araçlarına kadar her model ve marka aracınızın elektrik aksamı konusundaki problemlerini gidermekteyiz. Modern alt yapımız ve alanında profesyonel çalışma ekibimiz ile HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi ) ve TSE belgelerine sahibiz. Bununla birlikte kaynaklarımızı etkin, planlı ve sistemli bir şekilde kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz edip çözüm sunmak temel çalışma anlayışımızdır. Bu anlayışımız doğrultusunda en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri sunarak hizmet vermekteyiz.

Firma olarak ekip çalışmasını, kaliteli hizmeti, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve sürekli gelişmeyi kendimize hedef kabul ederek bölgemizin en çok tercih edilen özel oto servisi olmayı hak ettik. Bu bağlamda toplumun her kesimine fayda sağlayarak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR