• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Temel Beslenme Külübü

Adres :

Altıntop Mahallesi 1607 Sokak No: 16 Denizli Konağı Karşısı Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeliz Temel Sözbilir

E-Posta Adresi :

yelizsozbilir2020@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 201 47 86

Whatsapp 2:

0 (544) 201 47 86

Whatsapp 3:

0 (542) 487 08 78

Beslenmek, sadece keyif aldığınız gıdaları tüketerek her zaman gelişigüzel gıdaları seçmek anlamına gelmez. Beslenme gerçekleştirirken vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılayan ve vücudunuza katkı sağlayan ürünleri tercih etmeniz ve tüketmeniz gerekmektedir. Bu nedenle sağlıklı bir beslenme fırsatına ulaşmak için Temel Beslenme Kulübü olarak Denizli Merkez ilçesinde size en doğru ürünleri sunuyoruz.

Firmamız Temel Beslenme Kulübü olarak yer aldığı bu sektörde yıllardır her zaman sağlıklı ve güvenilir gıda imkanı sunmuştur. Bu ürünler arasında Herbalife gibi önemli markaların sunmuş olduğu beslenme ürünleri ve shake ürünleri yer almaktadır. Örnek olarak tablet yağ yakıcı ürünler, 21 günde değişim, özel beslenme karışımları, kilo kontrol sistemleri, aktif yaşam danışmanlığı ve kilo verme sistemleri gibi birçok avantaj bulunmaktadır.

Firmamız üzerinden Denizli medikal ve tıbbi cihaz hizmetleri aldığınızda, sağlıklı ve güvenilir olduğu kanıtlanan ürünler temin edebilirsiniz. Bu ürünler profesyonel sistemler ile dünya genelinde kullanılmakta olan ve sorunsuz sonuçlar elde edilmesini sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle Siz de kilo kontrolü ve sağlıklı beslenme imkanları için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Firmamız bu ürünlerin satışı ve verilen hizmetlerinin sunulması konusunda üyelik sistemi ve takip sistemi ile çalışmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizi sürekli bir şekilde en doğruya yöneltmek ve sizin için en iyisini sunmak adına hizmet veriyoruz. Bu sayede uygun fiyatlar ile bu güvenilir hizmetleri alarak, hayatınızı daha olumlu bir çerçevede yürütebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR