• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Temel Beslenme Külübü

Adres :

Altıntop Mahallesi 1607 Sokak No: 16 Denizli Konağı Karşısı Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeliz Temel Sözbilir

E-Posta Adresi :

yelizsozbilir2020@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 201 47 86

Whatsapp 2:

0 (544) 201 47 86

Whatsapp 3:

0 (542) 487 08 78
Temel Beslenme Külübü olarak denizli thermo tablet yağ yakıcı,denizli shake ile 21 günde değişim,denizli kişiye özel beslenme programı,denizli shake ile beslenme,denizli herbalife ürün tanıtımı,denizli herbalife üyelik,denizli herbalife ürün satışı,denizli aşağı kilo kontrolü,denizli yukarı kilo kontrolü,denizli aktif yaşam danışmanı vb alanda hizmet vermekteyiz.
Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız gerekmektedir.
Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nden Herbalife Üye Paketi’ni satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi’nde size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!
Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR