• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tesbihci Cengiz

Adres :

Aziziye Mahallesi Bostan Çelebi Sokak No: 18/b Karatay Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Çetkin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 479 32 13

Whatsapp 2:

0 (535) 479 32 13

Tesbihci Cengiz

Tesbih satışı, yüzük satışı, gümüş satışı, ateş kehribar tesbih, damla kehribar sıkma kehribar, oltu tesbih, hiber tesbih, karetta tesbih, tesbih tasarımı, gümüş püskül tasarımı ve aksesuar olarak Konya Karatay da hizmet vermekteyiz.

Tesbihci Cengiz olarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR