• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tesbih Kenti

Adres :

Yusuf Paşa Mah Saray Önü Cad Kapaklı Pasajı Alt Kat No 33 Şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit İplikçioğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

iplikcioğlu.murat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 264 87 13

Whatsapp 2:

0 (542) 650 47 57

Whatsapp 3:

0 (542) 264 87 13

Tesbih Kenti firması olarak Şanlıurfa'da hizmet vermekteyiz.

Bizim işimiz tesbih,

2008 yılından beri tesbih işi ile uğraşmaktayız, Şanlıurfa da kendimize ait bir iş yerimiz var ve bura da toptan tesbih satışı gerçekleştirmekteyiz, 2017 yılı itibarıyla e-ticaret sayfamız üzerinde ürünlerimizi satışa çıkardık, bu yolda amacımız dürüst ve esnaf anlaıyışı ile siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi 1. elden yani ilk çıkış noktasından ulaştırmaya çalışmaktır. Hiç kuşkusuz her söktörde olduğu gibi bizim sektörde de rakipler söz konusu hal böyle olunca ürünlerimiz minumum kar marjı ile satışa çıkarıp müşterilerimizi fiyat konusunda memnun etmeye çalışıyoruz aynı şekilde kaliteden ödün vermeden yüksek işçilik standartlarında el işçilikleriyle ürettiğimiz ürünleri Tesbih meraklısı, Tesbih'e gönül vermiş müşterilerimize sorunsuz ve güvenli şekilde ulaştırmaktır.

Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.
Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR