• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tetaderm Clinik ve Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşe Göçer

  • firma instagram

Muğla güzellik merkezi sektöründe sizlere Tetaderm Clinik ve Güzellik Salonu ismiyle hizmet sağlamaktayız. Bizimde hizmetini sağladığımız bu sektör uzmanlık gerektirmektedir. Birlikte çalıştığımız tüm ekip arkadaşlarımız alanında en iyi olmakla birlikte gelişimlerini devam ettirmekte ve yenilikleri çalışma stratejilerine katmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerin tümünün arkasında duruyor ve en iyi hizmeti bizden alabileceğinizi iddia ediyoruz. Size verdiğimiz hizmetlerin bilgisini tüm ayrıntıları ile sizlere sunuyor olmamız, herhangi bir sürpriz ile karşı karşıya kalmanıza engel oluyor. Verdiğimiz hizmetler ise şunlardır: Lazer epilasyon, profesyonel cilt bakımı, bölgesel zayıflama ve uygulamalar, kılcal damar bakım kürleri, iğnesiz mezoterapi, sivilce iz kürleri, leke kürleri, akne kürleri, kırışıklık kürleri, ileri derecede kırışıklık kürleri, göz çevresi bakım kürleri, gözenek sıkılaştırma bakım kürü, kimyasal peeling, TCA peeling, dermarolur, hydrafacial bakım, doğum ve doğum sonrası çatlak kürleri, dermabrazyon, karbon peeling bakım, botoks, dolgu, saç dolgusu, yüz ip asma, dövme silme, fraksiyonel lazer, vizon kirpik, protez tırnak, manikür ve pedikür, kaş tasarımı ve yarı kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, PRP-GRP tedavisi, tüm vücut peeling, ultrason cilt bakımı, dermapen, mezoterapi ve selülit tedavisidir. Tüm bu işlemler için güvenerek bizi tercih edebilirsiniz. Verdiğimiz tüm hizmetler kişiye özel programlar dahilinde yapılmaktadır.

Bay ve bayanlara hizmet verdiğimiz salonumuzda randevu sistemi ile müşteri kabulü yapılmaktadır. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilir ve salonumuza randevu ile gelerek cilt ve vücut bakımlarınız ile ilgili ücretsiz danışma hizmeti alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR