• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tez Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tahsin Tutuş

İşletmemiz Mersin Toroslar’da 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile hizmet veren bir işletme olup, alanında kazandığı başarılar ile her zaman öncü olma yolunda ilerlemektedir. Her model ve ebattaki aracınızın lastiklerini büyük bir itina ile değiştiriyoruz. Bunun yanı sıra teknik ekibimiz her nerede olursanız olun yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ihtiyaçlarınızı yerine getiriyor.

Mersin oto lastik alanında başarılı bir işletme olmamızı işimizi büyük bir ciddiyet ve prensip çerçevesinde sürdürmemize borçluyuz. Aynı zamanda işini profesyonelce sürdüren ve alanında başarılı çalışanlara sahip olan işletmemiz her hizmetini kusursuzluk anlayışında sürdürmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti, tam ekipmanımız ve ekip arkadaşlarımızla kısa süre içinde tamamlıyoruz.

Lastik değişimi alanında verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra, kış lastiği ya da mevsimsel lastik satışını da işletmemizde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize her zaman verdiğimiz desteği, yaptığımız satışlarla da desteklemiş oluyoruz. Alanında her zaman en kaliteli hizmetin öncülüğünü üstlenen işletmemiz sektörde pek çok farklı işletmeye örnek bir işletme olmayı hedeflemektedir.

Siz değerli müşterilerimizin işletmemizden aldıkları hizmetlerden memnuniyet duyması bizim için son derece kıymetlidir. Bizler de tüm çalışanlarımızla beraber bu memnuniyeti sağlayabilmek adına her geçen gün daha yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de alanında deneyimli ve profesyonel bir oto lastik firmasından hizmet almak istiyorsanız, işletmemiz Tez Oto Lastik, sizlere büyük bir memnuniyetle hizmet sunacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR