• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

The Car Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Serdar Teker

The Car Studio İstanbul Kadıköy’de birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Araçları bugün herkesin en değerli varlıklarından birisidir. Gerek ekonomik değerlerinin oldukça artmış olması gerekse hayatın her alanında büyük kolaylık sağlaması araçların kıymetini yükseltmiştir. Onlarca marka, yüzlerce model arasından herkes tarzına ve zevkine göre bir tercih yapsa da herkesin aracı kendisi için değerlidir. Fakat bizim için bütün müşterilerimizin araçları değerlidir. Markası ya da maddi değeri her ne olursa olsun stüdyomuzda araçlarınız en iyi hizmeti hak eder ve bunu alır.

İstanbul otomotiv sektörünün öncü markalarından birisi olarak bizler yılların bilgi, birikim ve dinamizmi ile yola çıktık. Başlangıçtan itibaren daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı şiar edindik. Bunun için kalite standartlarımızı her defasında daha yukarıya çekiyor, en iyiyi en uygun fiyatlarla sunmaya çabalıyoruz.

Firma olarak tamamı alanında yetişmiş, eğitimli, sektördeki gelişmeleri sürekli yakından takip eden ve en kısa sürede uygulama başarısı gösteren bir ekibe sahibiz. Güler yüzlü ekibimizle birlikte araçlarınızın her türlü ihtiyacına çözüm üretiyoruz. Detaylı oto yıkama uygulamalarımızla araçlarınızı iç dış yıkıyor, dezenfekte ediyor, kötü kokularından arındırıyoruz. Bununla birlikte pasta cila uygulaması, cam filmi uygulaması, oto boya koruma uygulaması, jant kaplama, jant parlatma ve daha fazlasını yapıyoruz. Oto aksesuar satışlarımızla araçlarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirmenize yardımcı oluyoruz. En kaliteli ekipmanları kullanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR