• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

The Chocolate Lokma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serkan Ünlü

  • firma instagram

The Chocolate Lokma olarak Aydın Kuşadası’nda faaliyet gösteren işletmemiz lezzetin durağı konumundadır. Benzersiz sunumları ve menüleriyle her damak tadına hitap edebilme ayrıcalığına sahip olan işletmemiz ustalarımızın marifetlerini siz kıymetli misafirlerimizle buluşturuyor. Gerek lezzetleri gerekse sunumu ile fark yaratarak kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin tercihi oluyoruz.

Aydın pasta ve pastane sektöründe bölgemizin geleneksel lezzeti lokmaya dair her ne ararsanız işletmemiz bünyesinde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Aklınızdan hayalinizden geçmeyen lokma tatlarının ve sunumlarının da restoranımızda sizlere sunulacağından emin olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle bütün talepleri ve ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabiliyor, her bütçeye ve damak zevkine başarıyla hitap edebiliyoruz.

İşletme olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana kaliteli hizmet, uzman kadro, müşteri memnuniyeti, yenilikçi çözümler ve uygun fiyat ayrıcalığı önceliğimiz olmuştur. Bu kapsamda ürünlerimizin seçiminden servisine kadar bütün detaylarını hassasiyetle takip ediyoruz. En kaliteli malzemeleri işleyerek ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz. Günlük, taptaze menülerimizi tercihe sunuyor, hijyen kurallarına sonuna kadar riayet etmiş bulunuyoruz.

Her biri alanında yetişmiş, işinde özverili, güle yüzlü personellerimizle siz değerli misafirlerimizi ağırlıyor, sadece midelerinize değil gönüllerinize de hitap ediyoruz. Yeni konseptler geliştirerek sürekli benzersiz lezzetler sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretebilmek adına çalışıyor, beklentilerin çok daha üzerinde karşılıklar üretmeye, hedefliyoruz. Toplu lokma siparişi, özel lokma siparişi, alo paket lokma siparişi ve daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar