• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

The Local Otel

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Güler

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

The Local Otel, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. İstanbul turizm sektöründe hizmet vermekte olan işletmemiz sektörün önemli isimlerinden biridir. Fatih merkezli işletmemiz birçok hizmeti bir arada müşterilere sunar. Sizler de Fatih üzerinde bulunan işletmemizi güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İstanbul üzerinde konaklamak için güvenilir ve konforlu bir yer arıyorsanız işletmemiz tam da size göre. İşletmemizi tercih ederek burada konaklayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli lezzetleri güvenle tercih edebilirsiniz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, güvenilir ve konforlu konaklama hizmeti almak için işletmemizi tercih edebilirsiniz. İşletmemiz sizlere güvenilir, konforlu ve eğlenceli konaklama hizmeti vermektedir. Samimi ortama sahip olan işletmemizi güvenle tercih edebilir, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İşletmemiz sadece konaklama hizmeti vermiyor. Dilerseniz sabah kahvaltısı için veya akşam yemeği için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Sizlere çeşitli pek çok lezzet özenle hazırlanarak servis edilir. Sabah kahvaltısı için lezzetli, doyurucu, kaliteli ve sağlıklı birçok çeşit bulunmaktadır. İşletmemizde kahvaltı tabağı seçebilir veya serpme kahvaltı tercih edebilirsiniz. Günün geri kalan saatlerinde çeşitli yemekler arasından yemeğinizi tercih edebilir, bir şeyler içebilirsiniz. İşletmemizde farklı birçok lezzet özenle hazırlanarak sizlere servis edilmektedir. Bizler her zaman kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor, özenle hareket ederek yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sizler de keyifli vakit geçirmek adına işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR