• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tia Konya Şase

firma adresi

Adres :

Fatih Mahallesi Erkanlı Sokak No : 40 Konya » Selçuklu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsa Pullu
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (536) 330 73 86
firma wp

Whatsapp 2:

0 (534) 581 71 87

  • firma instagram

Tia Konya Şase firmamızla otomobiliniz için hizmetinizdeyiz. Özellikle çoğalan nüfusla beraber duyulan ulaşım ihtiyacı muazzamdır. Uzun yıllardır insanın hayatını kolaylaştıran en önemli buluş tabi ki de motordur. Motorun icadıyla çeşitli araçların insan hayatına girmesi kaçınılmaz olmuştur. Bunlar otobüsler, kamyonlar ve belki de en yaygın olanı otomobillerdir. İnsanlar gerek konforundan dolayı gerekse kişisel alan sağlamasından dolayı otomobilleri tercih etmektedirler.

Günümüzün en büyük problemlerinden biri de gün içinde yaşanan yoğun trafiktir. Herkesin bir yerlere varma telaşı vardır. Ve bu telaşta yaşanan kazalar da maalesef kaçınılmazdır. İster büyük ister küçük olsun bütün kazalar insanda stres yaratır. Bazen de mekanik bazı sebeplerden dolayı araçlarda arızalar oluşabilmektedir. Her iki durumda da bir an önce araçta oluşan hasarın tamir edilmesi beklenir.

Otomobillerin karmaşık yapıları bulunmaktadır. Böyle olunca da otomobiller hakkında deneyimli ustalara ihtiyaç duyulur. Bu yüzden herhangi bir arızayla karşılaşıldığında Konya oto servis ve tamirhane sektöründeki firmamızdan gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz. Deneyimli ve becerikli ustalarımıza araçlarınızı hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz.

Selçuklu’daki tamirhanemizde oto arıza tespit ve onarımı, oto boya işlemi, şarj dinamo bakımı, alüminyum parça onarımı, radyatör onarımı, çelik jant onarımı, cnc jant onarımı, oto göçük onarımı, plastik kaporta tamiri ayrıca jant, şase, dingil, travers ve taşıyıcı düzeltme işlemlerini yaptırabilirsiniz. Dahası oto bakım, mekanik oto bakım ve onarım işlemleriyle de hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR