• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tokel Tütün Nargile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdülkadir Savar

Bölgemizde kaliteli tütün ve nargile satışları ile yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Tütünün en iyi yetiştiği yerlerden sizler için getirdiğimiz ve katkı maddesi bulunmayan tütün mamullerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Daimi müşteri kitlesine sahip bir firma olarak müşteri memnuniyetini tescilledik. Sizlerin rağbetini kazanmanın verdiği şevkle kurulduğumuz günden beri sizlere her zaman satışını yaptığımız ürünlerin en kalitelisini sunduk. Sizlerin memnuniyeti adına kalitemizi koruyarak istikrarla yolumuza devam ediyoruz. Hitap ettiğimiz kitlenin beklentilerini dikkate alarak hizmet veren bir firma olarak yıllardır sizlerin huzurundayız. Her zaman yenilenen yüzümüz ve hizmetlerimizle sizlerin huzurundayız. Daha iyisini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bingöl alışveriş sektöründe hizmet verdiğimiz kategoride bölgemizde öncü firmalardan biri haline geldik. Sizler için en ideal hizmetleri sunmak adına üzerimize düşen her görevi yerine getiriyoruz. Firmamız; nargile sipsi satışları, nargile marpucu satışı, babil nargile takımları, nargile kömürü, makaron ve benzeri nargile malzemeleri satışı ile çeşitli yörelerin meşhur tütün satışlarını gerçekleştirmektedir.

Kaliteli tütünler ve kaliteli nargile malzemelerini bir arada bulacağınız bir adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetleri bütçenize uygun olacak şekilde düzenlediğimiz makul fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Sizlerin memnuniyeti adına gereken her şeyi yerine getiren bir firma olarak bizlere ulaşmanız için her türlü engeli ortadan kaldırıyoruz. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan mağazamızda teşhir ettiğimiz ürünlerimizi bizzat görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR