• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Toki Tüp & Su

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Dinçer

Alışveriş sektöründe hizmet veren Toki Tüp & Su isimli firmamız Hatay’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Firmamız ile irtibata geçmeniz halinde su ve tüp siparişleriniz en kısa süre içerisinde adreslerinize teslim edilir.

İçme suyu olarak tercih ettiğiniz markaların PH değerine, yumuşaklığına dikkat etmeniz gerekir. Su kaynakları suyun lezzetini etkilemektedir. Tercih ettiğiniz markanın su kalitesi iyi olsa da satışını gerçekleştiren firma suları doğru depolama koşullarında muhafaza etmezse su sağlığınızı tehdit edebilir. Hatay alışveriş sektöründe yer alan firmamızın satışa sunduğu sular kalitelidir ve doğru koşullarda depolanmaktadır. Depolama esnasında sular güneşe, rutubete, yağmur vb. dış etkenlere maruz bırakılmamaktadır. Firmamız ile irtibata geçmeniz halinde lezzetli ve sağlıklı suları, ihtiyaç duyduğunuz şişe boyutlarında adreslerinize getirtebilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda Mogaz ve İpragaz’ın tüp bayii olarak hizmet vermektedir. Acil tüp ihtiyaçlarınızda firmamızı arayabilir adreslerinize ihtiyaç duyduğunuz marka ve boyutta tüpü getirtebilirsiniz. Satışa sunduğumuz tipler kontrolden geçmiş, can ve mal güvenliğini tehlikeye atmayan ürünlerdir. Tüp dedantörü satışlarımız da mevcuttur.

İskenderun’da size en yakın su ve tüp bayi olarak çalışan firmamızdan damacana pompası satın alabilir, damacana su kullanımlarınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Ürünlerimiz doğru kullanım halinde uzun süre dayanır. Kaliteli ve sağlıklı içme sularını; acil, ihtiyaç duyduğunuz boyutta tüp siparişlerinizi en kısa sürede adreslerinize getirtmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar