• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tokur Hayvancılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Tutal

  • firma fb

Denizli'de hayvancılık sektöründe sunmakta olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile birlikte oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış olan Tokur Hayvancılık isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmayı tercih etti. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, son derece sağlıklı küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar ile hizmetinizdedir. Sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak kırmızı et tüketimi yapmamız gerekmektedir. Sadece kırmızı etle de kalmayıp süt peynir ve yoğurt gibi birçok gıdayı da düzenli olarak tüketmemiz gerektiğini bilmeliyiz. Tüm bu ihtiyaçlarınıza tek başına cevap olabilen değerli firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

Denizli hayvancılık, yörenin ihtiyacı olan büyükbaş ve küçükbaş hayvan konusunda da oldukça iyi bir hizmet sunarak ihtiyacınıza cevap olmaktadır. Özellikle kurban bayramlarının vazgeçilmezi olan değerli firmamız, bayrama özelde bildirimler yaparak kurbanlık satışı yapmaktadır. Son derece sağlıklı koşullarda yetişmekte olan hayvanlarımız, hem etinden hem de sütünden yararlanabileceğiniz kaliteli hayvanlardır. Eti'nin lezzetine doyamayacağınız ve uygun fiyata da mal edeceğiniz bu hayvanlar, sizlere ulaştırılmak üzere mekânımızda beklemektedirler.

Dönemsel indirimlerden haberdar olup uygun fiyata hayvan alım satımı yapabilmek istiyorsanız bizleri takipte kalınız. Firmamıza iletişim numarası üzerinden dilediğiniz zaman arayarak ulaşabilir ve alışverişte bulunabilirsiniz. Hem büyükbaş hem de küçükbaş temini yapan firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın gururu içindedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar