• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Torbalı İstasyon Taksi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Akgümüş

İzmir taksi sektöründe yerini alan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmayı kendimize hedef edinmekteyiz. Bünyemizde yer alan araçlar ile sizlere sadece gideceğiniz mesafeler arası taşımacılık hizmetleri vermekle yetinmemekteyiz. Konforunuzu da düşünmekte, huzurlu yolculukların sahibi olabilmeniz adına elimizden geleni yapmaktayız.

Taksi taşımacılığı ile ilgili yaşanan eksiklikleri tespit etmekte, hassas noktalar hakkında titiz davranmakta ve girişimci ruhumuzla birlikte sektörde varlık göstermekteyiz. Başarılı hizmetlerle karşınızda olurken başarımızı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine borçlu olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Geçmişten bugüne dek birçok konuda ilerleme gösteren sektörde her tür yeniliği yakından takip etmekte ve sektörde söz konusu olan değişimleri hizmetlerimize dâhil etmekteyiz. Kaliteli hizmetten kastımızı başta güvenlik noktasındaki titizliğimiz ile müşterilerimize sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz ile ortak amaçlar çerçevesinde kurulmuş olan firmamız memnuniyetinizi birincil koşul kabul etmektedir. Sektörün kendisini şekillendirmediği hizmetlerimiz ile bizler sektörü şekillendirmekteyiz. Müşterilerimizin tercih etmek isteyeceği öncü isimlerden biri olduğumuz kadar istihdamda da önemli ölçüde rol oynayan ve herkesin çalışmayı isteyeceği kurumsal yapılardan biri olmayı kendimize hedef edinmekteyiz.

Kadromuzda yer alan personellerimizin araç kullanımında profesyonel olmalarına öncelikli olarak dikkat etmekteyiz. Ancak bizler için en az sürücülük kadar önemli olan bir diğer husus da güler yüzlülüktür. Her zaman daha iyisi vardır düşüncesiyle durmadan kendini yenileyen firmamız ile gelişimde sürekliliği temel aldığımızı ve sizlere layık olmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR