• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Torbalı Satranç Spor Kulübü Derneği

Adres :

Ertuğrul Mahallesi Torbalı Caddesi No: 58/ A Torbalı İzmir İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zülküf Karakoç

E-Posta Adresi :

zulkufkarakoc@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 248 61 12

Whatsapp 2:

0 (506) 248 61 12

Whatsapp 3:

0 (533) 399 16 80

Torbalı Satranç Spor Kulübü Derneği

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Torbalı Satranç Spor Kulübü Derneği ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Torbalı Satranç Spor Kulübü Derneği ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR