• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tosun Dizayn ( Nizip Dekorasyon Firmaları )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Tosun - Rüstem Tosun

İç dekorasyon sektöründe hizmet veren Tosun Dizayn ( Nizip Dekorasyon Firmaları ) adlı firmamız Gaziantep’te bulunmaktadır ve birmilyonnokta.comüyesidir. Yapılarınıza konfor, şıklık katarak yaşam standartlarınızı yükselten firmamız müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Yapılarınızın iç mekanlarında tercih edeceğiniz renkler daha ferah, daha geniş bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Boya badana işlemlerini yaptıracağınız firmalar size renkler hakkında bilgilendirme yapabilir. Nitelikli sonuçlar almanız ve bu konularda bilgilendirilmeniz firmanın tecrübesine bağlıdır. Gaziantep iç dekorasyon alanında yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamızda boya badana işlemleriniz usta tarafından titizlik ile gerçekleştirilir, renkler üzerine gerekli bilgiler verilir. Sizin seçimleriniz ve usta tavsiyeleri ile mükemmel şekilde boyanan iç yapılarınız mekana enerji ve aitlik duygusu katar. Dilerseniz firmamızdan boya badana işlemleri yerine duvar kağıdı da yaptırabilirsiniz.

Asma tavan uygulaması yapılara derin bir şıklık katarken mekanının daha ihtişamlı görünmesine yardımcı olur. Anlaşacağınız firmanın asma tavan üzerinde deneyimli olması, farklı modelleri ortaya koyabilmesi, yapımda kaliteli malzemeler kullanması sonuçların niteliği üzerinde etkilidir. Firmamız tarafından farklı modellerdeki pek çok asma tavan 1.kalite malzemeler kullanılarak müşterilerimizin yapılarına kazandırılmıştır. Yapılarınıza ve isteklerinize en uygun asma tavanı en kısa süre içerisinde doğru fiyatlara ortaya koyarız.

Yapılarınızda tasarruf sağlamada en etkili yöntemlerden biri olan dış cephe kaplama mekanı soğuk vb. dış etkenlerden korur. Firmamızı tercih etmeniz halinde ustalarımız dış cephe kaplama işlemlerini kısa süre içerisinde nitelikli şekilde gerçekleştirir. Nizip’te size en yakın iç dekorasyon firması ile çalışmak için bizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR