• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tosunoğlu Psikoteknik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Psk Canan Tosunoğlu

reklam logosu
  • firma instagram

Trafikte hepimizin önceliği kendimizin ve diğer sürücülerin güvenli ve doğru bir biçimde seyahat edebilmemizdir. Bu güvenliği sağlamak için de araç sürücülerine çok büyük bir sorumluluk düşmektedir. İster özel aracınızla, isterseniz de ticari bir araçla seyahat ediyor olun, trafiğin güvenliğini sağlamak; dolayısı ile de sürücü ve yolcuların güvenliğini sağlamış oluruz. Biz Tosunoğlu Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak, trafikteki bu güvenli ortamın oluşabilmesi adına araç sürücülerinin psikolojik değerlendirmelerini gerçekleştirmekteyiz.

Kastamonu eğitim sektöründe yılların tecrübesiyle adımızdan sıkça söz ettirmeye devam ediyoruz. Eğitimlerimiz, bakanlık tarafından onaylanmış olarak gerçekleştirilen eğitimlerdir. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde, ihtiyaç duyan her sürücüye bu eğitimleri en doğru ve verimli şekilde veriyoruz.

Şirketimizin en büyük amaçlarından biri, psikoteknik belgesi alan sürücülerin davranışlarının da bu yönde değişmesini sağlamak. Yani trafikte kendinin ve başka sürücülerin güvenliğini her şeyden önce tutan sürücüleri kazandırmak en büyük amacımız. Bu hedefler doğrultusunda hareket eden sürücüler de sağlıklı bir trafik ortamının en büyük anahtarlardan biri olmuş oluyor. Dolayısı ile de trafikte güvensiz ve tehlikeli ortamların oluşmasını en aza indirgemek adına çalışmalarımızı büyük bir özveri ile gerçekleştiriyoruz.

Eğer sizin de isteğiniz psikoteknik belgenizi yalnızca ticari amaçlar gütmeden veren bir merkezden almak ise şirketimiz sizin için biçilmiş kaftan. Bu eğitimi en doğru, verimli ve alanında uzman kişilerden almak için sizleri psikoteknik merkezimize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR