• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Trabzon Oto Servis

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zafer Lermioğlu - Taner Çevik

Trabzon Oto Servise Hoşgeldiniz.

Ulaşımı rahat trafik sorunu olmayan servisimiz 1150 m² kapalı 500m² açık alana sahip olup kaporta, fırın boya, mekanik, elektrik, oto yıkama, yağlama, müşteri kabul ve yedek parça bölümlerinden oluşmaktadır.

Araçlarınızın servisimize gelmesinden itibaren konusunda bilgili ve tecrübeli ekibimiz aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve ekspertizleri yaparak sizin için en uygun çözümü sunar. İster aracınız tamir edilirken bekleme salonumuzda sıcak çayınızı yudumlayın.

İlgili personellerimizce gözden geçirilen araçlar en verimli haliyle ve en kısa sürede müşterilerimize iade edilmektedir.

Trabzon Oto Servis İstanbul

Trabzon oto servis 2. yerini 2012 yılında İstanbul Kartal da faaliyet’e geçirdi.Şubemiz 750 m² lik kapalı alana sahiptir .Uzman ve Deneyimli elaman kadrosuyla İstanbul da iyi bir konum elde etmiştir.

İstanbul Kartal sanayisindeki en büyük oto boya fırınına sahip olan kartal şubemiz büyük tonajlı, ticari ve binek olan araçların boyasını sorunsuz ve sıkıntısız şekilde yapmaktadır.

Deneyimli ve uzman elemanlarımızla OttoZenth ile birlikte kaporta ve plastik tamirinde lider olmaktadır.Tüm kasko ve trafik sigortalarıyla anlaşmaya varılmış ve aynı zamanda OttoZenth e bağlı olan hasarlarda en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet yerine getilmektedir…


Saygılarımızla

Trabzon Oto Servis

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR