• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Trakya Karo

firma adresi

Adres :

Gençlik Mahallesi Selami Şaşmaz Caddesi No: 16/a Kırklareli » Lüleburgaz
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zafer Güngör
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 574 19 66
firma wp

Whatsapp 2:

0 (536) 835 86 11

Trakya karo, modern çalışmalarıyla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Müşteri beğenisini gözeterek sağladığımız çalışmalarımız sayesinde adımızdan her geçen gün daha fazla söz ettiriyoruz. Trakya bölgesinde bulunuyorsanız tereddüt etmeden bizim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kırklareli karo hizmetinde öncü olmaktan ve akla ilk gelen firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Oluk fiyatları, Lüleburgaz kilitli parke fiyatları, dekoratif taş fiyatları, tuğla fiyatları, tuğla satışı briket fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlandırma sistemimiz bulunmaktadır. Bu sayede hizmetimizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Bahçe duvar işleri, Kırklareli Lüleburgaz zemin taşı, kilitli parke, dekoratif taş, iç dekorasyon, dış dekorasyon, dış cephe işleri, küpeşte gibi birçok farklı alana hizmet sunmaktayız. Bordür fiyatları, küpeşte fiyatları, duvar kaplama işleri ve eksiz oluk fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son trende uygun ürünlerle son teknolojiyi birleştirerek hizmet sunmanın avantajını yaşıyoruz.

Kil, toprak ve sudan elde edilen seramik karo modellerimizin doğal ve güzel görünümlerini oldukça beğeneceksiniz. Geniş tasarım, renk ve boyut yelpazemiz oldukça çeşitlidir. Minik karo çeşitlerimizi de tercih edebilirsiniz. Farklı doku ve stillerin bir araya gelmesi yaşam alanlarınızı oldukça farklı görünümlere iter ve refah aydınlık bir görünüm kazandırır. Modern döşeme taşı modelleri için zaman kaybetmeden ürün çeşidimizi inceleyebilir ve seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Karo hizmeti arıyorsanız tereddüt etmeden bize danışabilirsiniz. Bizi tercih ettiğinize teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR