• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trakyam Yapı

Adres :

Yukarı Zaferiye Rasim Ergene Cad. Pazar Yeri Kompleksi B Blok Kat 1 No : 41 Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Özavcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

trakyamyapi.1989@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 827 88 60

Edirne yapı inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız müşteri odaklı hizmet vermektedir. Keşan merkezli firmamızda alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmemiz sayesinde %100’e yakın müşteri memnuniyeti kazanıyoruz. Sizler de istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle çalışabilirsiniz.

Trakyam Yapı ailesi olarak aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübe sayesinde bugün bu başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Keşan merkezli firmamızda Edirne genelinde hizmet vermekteyiz. Tek bir alana yönelmek yerine yapı inşaat alanında sizler için farklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İnşaat hizmeti, yapı dekorasyon hizmeti, tadilat hizmeti gibi farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Her bir alanda bilgi ve birikim sahibi çalışma arkadaşlarımız mevcut. Firmamızda görevli çalışma arkadaşlarımız takım ruhuna sahiptir. Bu sayede tüm çalışmalar vaktinde tamamlanmakta ve müşteriye teslim edilmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörde rakip firmalardan daha iyi çalışmalar gerçekleştirdiğimizi iddia ediyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesi ve sonunda vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalması da bu iddiamızı doğruluyor. Yeniliğe açık ekibimizle kendimizi bu sektörde daima yeniliyor, daha iyi çalışmalar gerçekleştirmek adına çabalıyoruz. Önceliğimiz güvenlik ve memnuniyet olduğu için gerekli güvenlik önlemlerini alarak hem çalışanlarımızın hem de çevremizin güvenliğini sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları doğru ve sorunsuz bir şekilde ilerletiyor ve vaktinde tamamlıyoruz. Sizler de Keşan merkezli firmamızla iletişime geçerek vermiş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR