• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Transfer Shuttle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Tanrıver

Transfer Shuttle hava alanı, şehir içi ve şehir dışı vip taşımacılık olarak Muğla Bodrum da hizmet vermekteyiz.

Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir.Transfer Shuttlefirmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.
Bu açıdan temel odak noktamızın müşteri memnuniyeti olduğunu, bunu kazanmak adına müşterilerimizin taleplerinin hizmet sunumunda dikkate alındığını ve çözüm odaklı bir yaklaşımın benimsendiğini ifade etmek isteriz. Bu anlayışımız faaliyet alanımızda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm aşamalar ve muhataplarımız için geçerlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR