• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tuanna Masaj Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sidar Yıldırım

reklam logosu

Türk hamamı, sauna ve masaj alanında en başarılı hizmetleri sizlere sunmakta olan firmamız deneyimli çalışanları ile erkeklere ve kadınlara özel olarak masaj hizmetlerini sunmaktadır. Alanında uzman olan çalışanlarımız masaj konusunda özel eğitimli ve bilgili kişilerdir. Bu nedenle en başarılı şekilde gerekli masaj işlemlerini sorunsuz olarak yapabilmektedirler.

Oldukça güzel Türk hamamında kese işlemini profesyonel bir şekilde yapan çalışanlarımız sizlere temizlenme ve rahatlama konusunda hamamımızda en başarılı hizmetleri sunabilmektedir. Yoğun stresten kurtulmak için Türk hamamı en başarılı çözümlerden birisidir ve firmamız sizlere bu alanda en başarılı çözümleri sunmaktadır. Saunamızda da terleyerek kendinize gelmeniz ve dinlenmeniz mümkün olacaktır.

Diyarbakır hamam sauna ve masaj salonu olarak sizlere hizmetler sunmakta olan firmamız klasik masaj konusunda en başarılı çalışmaları yapmaktadır. Alanında uzman olan çalışanlarımız sporcu masajını da oldukça başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Bunun yanında sultan masajı ve anti stres masajında da sizlere en başarılı şekilde hizmetler sunmaktayız. Masaj konusunda kadın ve erkeklere profesyonel ekibimiz kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Sağlık sorunları için gereken medikal masajı uzman ekibimiz başarılı şekilde yapmakta ve köpük masajında da oldukça başarılı çalışmalar yapabilmekteyiz. Masaj yaptırarak stresten kurtulmak ve sağlık sorunlarının giderilmesi sağlanabilmektedir. Bu konuda Türk hamamı ve saunamız ile sizlere en başarılı şekilde gerekli hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzman olan firmamız ve çalışanlarımız en etkili çalışmaları yapmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR