• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tufan Kardeşler Fan Yapı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Tufan

Tufan Kardeşler Fan Yapı olarak Tufan Kardeşler Fan Yapı olarak osmangazi oda kapı imalatı,osmangazi pencere alınacak yerler,osmangazi mutfak dolabı imalatı,osmangazi çelik kapı imalatı,osmangazi banyo dolabı imalatı,osmangazi demir kapı imalatı,osmangazi daire iç kapı imalatı,osmangazi pvc kapı sistemleri,osmangazi pvc pencere sistemleri,osmangazi pvc cam balkon imalatı,osmangazi pvc kapı pencere sistemleri vb alanda hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Tufan Kardeşler Fan Yap firması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz. Sadece Bursa şehirlerinde değil bütün ülkeye açılma inancımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetten büyük zevk alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR