• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tufan Pen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Altıntaş

Tufan Pen

TUFAN PEN, HALİL İBRAHİM ALTINTAŞ tarafından 1986 yılında kurulmuştur. Tufan Pen & Yapı kurulduğu günden itibaren alüminyum, pvc konusunda üretim ve montaj yapan uzman kadroya sahiptir 30 yılı aşan hizmet süresi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Hizmetlerimiz Pvc, Panjur Sistemleri, Küpeşte, Sineklik, Alüminyum ve Cam Balkon ürünlerini kapsamaktadır.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dokum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Tufan Pen, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
TAYFUN ALTINTAŞ

Hizmet sunumunda mevcut yerel uygulamalar baz alınmayarak dünya standartlarında bir kalite ile müşteriye ulaşılmaktadır. Firmamızın ulaştığı noktada personelimizin emeği kadar müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın katkısı da önemlidir. Faaliyet alanımızla ilgili olarak etkileşim içinde bulunduğumuz tüm birey ve kurumlardan gelen geri dönüşler dikkatle incelenmekte ve hizmet sunumuna katkısı değerlendirilmektedir. Bu emeklerimiz, çağı yakalama ve geleceğe güvenle bakma vizyonumuzun bir parçasıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR