• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tuğba Dolay Çakmak Kaş Kirpik Tasarım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuğba Çakmak

reklam logosu
  • firma instagram

Manisa’da güzellik merkezi sektöründe varlığını sürdüren Tuğba Dolay Çakmak Kaş Kirpik Tasarım birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Her dönem için güzellik algısı farklıdır. Fakat genel itibarıyla güzellik algısı kapsamında kaş ve kirpik her dönemde önemsenir. Önemi sabit olsa da tasarımları ve stilleri dönemden döneme değişebilir. Bu nedenle, değişen stillere ayak uydurabilen ve farklılıkları ustalıkla uygulayabilen merkezler ön plana çıkar.

Tuğba Dolay Çakmak Kaş Kirpik Tasarım isimli firmamız, alanında uzman personelleriyle güzellik merkezi sektöründe güçlü bir konumdadır. Dönemin değişen stillerini detaylı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu tasarımları ustalıkla uygulamaktadır. Hizmetlerimiz arasında kaş boyama, kaş laminasyon, altın oran kaş tasarımı, microblading kaş tasarımı, ipek kirpik ve kirpik lifting işlemleri bulunmaktadır. Ekibimiz, kaş ve kirpik konusunda tüm işlemleri ve günün stillerini titizlikle uygular. Bu hizmetler dışında firmamız, dudak renklendirme işlemleri, medikal ve hydrafacial cilt bakımı ve g5 masajı uygulamasını da yapmaktadır. Alanında uzman ekibimizin yaptığı işlemler, hijyenik koşullar altında gerçekleşir.

Manisa güzellik merkezi sektöründe firmamız, sektörün kaliteli malzeme ve ekipmanlarını kullanan uzman ekibiyle müşterilere titizlikle hizmet verir. Kullanılan malzemelerden ortamın hijyenine kadar işlemin her aşamasına büyük özen gösterdiğimiz için müşterilerimizden tam not alıyoruz. Ekibimizle, sektördeki pozisyonumuzu ve müşteri memnuniyetini korumak ve güçlendirmek için çok çalışmaya ve alanı detaylı bir şekilde takip etmeye devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR