• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğba_events

Adres :

İzmir - Karabağlar İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Çakar

E-Posta Adresi :

tugbacakar89@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 301 30 08

Whatsapp 2:

0 (545) 301 30 08
Tugba Events

Tugba Events firması olarak karabağlar doğum günü organizasyonu,karabağlar diş buğdayı organizasyonu,karabağlar parti organizasyonu,karabağlar bebek mevlüdü organizasyonu,karabağlar doğum günü,karabağlar organizasyon firmaları,karabağlar hastane odası süsleme,karabağlar en iyi organizasyon firması,karabağlar 1 yaş organizasyonu,karabağlar yenidoğan organizasyonu, vb. hizmetler vermekteyiz.

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR