• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tülay Kalmaz Beauty Center

Sektör :

Yetkili Kişi :

Phibrows Uzman Est. Tülay Kalmaz

Antalya güzellik merkezi sektörünün profesyonel isimleri arasında yer almaktayız. Temek önceliği siz değerli misafirlerinin memnuniyeti olan firmamız, alanında uzmanlaşmış profesyonel çalışanları ile kadrosunu titiz bir şekilde oluşturmuş, karşınıza donanımlı bir şekilde çıkmıştır.

Firma olarak değerlerimizin başında gelen kalite ölçütü, sağlık koşullarını dikkate alan hijyenik ortamları, yıllar içinde edinilmiş olan deneyimi, estetik bakış açılarını ve gündemi takip eden güncel bilgileri bir araya toplamaktadır. İşte bizler bunun bilinci ile hizmetinizde olurken güler yüzümüzden ve teknolojik donanımımızdan da ödün vermemekteyiz. Ciltteki lekelere son veren uygulamalardan tırnak bakımına, kaş ve kirpik uygulamalarından profesyonel makyaja ve dahası uygulamalara bünyemizde yer vermekteyiz. Profesyonelliğimizi aldığımız olumlu sonuçlar ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile gözler önüne sererken daha pürüzsüz ciltler, dikkat çeken bakışlar ve estetik duruşlar ile karşınızda olmaktayız.

Güzelliğinizin adresi olan firmamız, gizli kalan güzelliğinizi ön plana çıkarmak için çabalamaktadır. Cilt tipine göre farklılık gösteren uygulamalar ve bireysel farklılıklar herkes için her uygulamayı mümkün kılmayacaktır. Öyle ki söz konusu uygulamalar ister makyaj üzerine isterseniz de cilt bakımları ya da kaş kirpik uygulamaları üzerine olsun fark etmez. Burada önemli olan, ihtiyaçlarınıza sizlere en çok yakışacak en doğru uygulamalarla yanıt vermektir. İşte bu, ancak alanında uzman kişilerle profesyonel bir hizmet söz konusu olduğu takdirde mümkün olacaktır ki bizler tam olarak bunun için burada olmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR