• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuna Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolgahan Hasan Dayıoğlu

Oto yıkama hizmetleri ile yıllardır sizlerin huzurundayız. Araçlarınızı teslim ettiğiniz firmamız sizlere ilk gün alınmış gibi tertemiz bir şekilde teslim etmektedir. Verdiğimiz hizmetle araçlarınızı yolların güzeli yapıyoruz. Müşteri memnuniyetine dair gerekli olan her hizmeti prensip olarak benimsemiş bir firma olarak sizler için en ideal hizmeti vermenin gayreti içinde olduk. Kurulduğumuz günden beri her daim müşteri kitlesini genişleten bir firma olduk. Bu başarıyı sizlere verdiğimiz hizmet kalitesiyle sağladık. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda sizlerin bizlere olan teveccühü bizim en büyük desteğimiz oldu. Firma olarak teveccühe daha kaliteli hizmet verme gayreti ile karşılık verdik.

Manisa otomotiv sektöründe rakiplerine verdiği hizmet kalitesi ve güler yüzlü personelleriyle fark atmış bir firma olarak huzurunuzdayız. En hassas ve güvenli bir şekilde araçlarınızın bakımını yapıyoruz. Bünyemizde; oto iç dış detay temizliği, far temizliği, koltuk temizliği, boya koruma, pasta cila uygulaması ve benzeri oto yıkamaya dair daha pek çok hizmetle sizlerin huzurundayız. Sizler sunduğumuz hizmetleri bütçenize hitap eden uygun fiyatlar ve kampanyalarla daha ulaşılır hale getiriyoruz.

Dert etmeyin sadece aracınızı bizlere emanet edin. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamıza dair detaylı bilgi edinmek ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ticari kazancın ötesinde bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız için her türlü görüş ve önerileriniz bizler için değerlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR